0628242813 info@svbe.nl

Bedankt voor jouw bericht!

Wij nemen zo spoedig mogelijk contact met je op.

Met vriendelijke groet,
Chris Alblas

SVBE Wijnprofessionals

p.s. Check ook je spam mail mocht je denken dat een reactie uitblijft …

Neem ook eens een kijkje in onze wijnshop!

duurzamewijn.shop, een goed kado

Duurzame wijnshop 

 

Sinds de oprichting van de SVBE wijnprofessionals worden er wijnen ingekocht. In eerste instantie uitsluitend voor cursussen en proeverijen, maar later ook om deze verkopen. Mede omdat wij het belangrijk vinden om ons steentje bij te dragen aan een gezonde consumptiemaatschappij biedt onze  duurzamewijn.shop  inmiddels een bijzonder en aantrekkelijk assortiment duurzame wijnen aan. Persoonlijk uitgezocht door Chris Alblas.

Dag in dag uit wordt er met passie aan het creëren van deze prachtige en heerlijke wijnen gewerkt. Daarbij wordt er rekening met de gezondheid van onze aarde en de mens. Een beter kado kan je jezelf en een ander niet geven, toch!

WIJNPAKKETTEN / RELATIEGESCHENKEN

Voor bedrijven worden niet alleen tijdens de kerstperiode, maar gedurende het gehele jaar wijnpakketten gemaakt voor medewerkers en relaties. Voor wensen op dit terrein wordt graag een afspraak met u gemaakt.